X9269TS24-2.7T1
IntersilIntersil
Intersil
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9269TS24-2.7T1
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC XDCP DUAL 256TAP 100K 24-SOIC
Fitxak: X9269TS24-2.7T1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
X9269TS24-2.7T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9269TS24-2.7T1 fabrikatzailea Intersil
Kopurua eskuragarri 3134 pcs Datuen fitxa X9269TS24-2.7T1.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±300 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 24-SOIC Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 300 (Max) Erresistentzia (Ohms) 100k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Txorrotak kopurua 256
Zirkuitu kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 5 (48 Hours)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Interface I²C Ezaugarriak Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-SOIC konfigurazioa Potentiometer