X9260US24Z-2.7T1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9260US24Z-2.7T1
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC XDCP DUAL 256TAP 50K 24-SOIC
Fitxak: X9260US24Z-2.7T1.pdf
  • Mezua
X9260US24Z-2.7T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9260US24Z-2.7T1 fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC XDCP DUAL 256TAP 50K 24-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4058 pcs Datuen fitxa X9260US24Z-2.7T1.pdf
Tentsioa - hornidura ±2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±300 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 24-SOIC Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 250 (Max) Erresistentzia (Ohms) 50k
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Txorrotak kopurua 256
Zirkuitu kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 5 (48 Hours)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface SPI Ezaugarriak Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-SOIC konfigurazioa Potentiometer