X9251US24I-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9251US24I-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC DCP QUAD 50K 256TP 24SOIC
Fitxak: X9251US24I-2.7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
X9251US24I-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9251US24I-2.7 fabrikatzailea Intersil
Kopurua eskuragarri 3879 pcs Datuen fitxa X9251US24I-2.7.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±300 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 24-SOIC Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 300 (Max) Erresistentzia (Ohms) 50k
Packaging Tube Pakete / kasua 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Txorrotak kopurua 256
Zirkuitu kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 5 (48 Hours)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Interface SPI Ezaugarriak Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-SOIC konfigurazioa Potentiometer