X9116WS8IZ-2.7T1
IntersilIntersil
Intersil
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9116WS8IZ-2.7T1
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC XDCP 16-TAP 10K CMOS 8SOIC
Fitxak: X9116WS8IZ-2.7T1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
X9116WS8IZ-2.7T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9116WS8IZ-2.7T1 fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC XDCP 16-TAP 10K CMOS 8SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29925 pcs Datuen fitxa X9116WS8IZ-2.7T1.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±300 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 400 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Beste izenak X9116WS8IZ-2.7T1CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Txorrotak kopurua 16 Zirkuitu kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria mota Non-Volatile
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Up/Down (U/D, INC, CS)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 16 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC