X9110TV14Z-2.7
IntersilIntersil
X9110TV14Z-2.7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X9110TV14Z-2.7
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Fitxak: X9110TV14Z-2.7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
380 pcs
  • Mezua
X9110TV14Z-2.7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X9110TV14Z-2.7 fabrikatzailea Intersil
Kopurua eskuragarri 13950 pcs Datuen fitxa X9110TV14Z-2.7.pdf
Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) ±300 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 14-TSSOP Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 150 Erresistentzia (Ohms) 100k
Packaging Tube Pakete / kasua 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Txorrotak kopurua 1024
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface SPI Ezaugarriak Selectable Address
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 1024 Taps SPI Interface 14-TSSOP konfigurazioa Potentiometer