X1288V14-2.7A
IntersilIntersil
X1288V14-2.7A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X1288V14-2.7A
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-TSSOP
Fitxak: X1288V14-2.7A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
X1288V14-2.7Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X1288V14-2.7A fabrikatzailea Intersil
Kopurua eskuragarri 6644 pcs Datuen fitxa X1288V14-2.7A.pdf
Tentsioa - Hornidura, Bateria 1.8 V ~ 5.5 V Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Mota Clock/Calendar Denbora formatua HH:MM:SS:hh (12/24 hr)
Hornitzaileen gailuen paketea 14-TSSOP Series -
Packaging Tube Pakete / kasua 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Interface I²C, 2-Wire Serial
Ezaugarriak Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer Deskribapen zehatza Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Data formatua YY-MM-DD-dd Uneko - Denbora-bitartea (Max) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V