X1228S14Z-2.7A
IntersilIntersil
Intersil
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X1228S14Z-2.7A
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-SOIC
Fitxak: X1228S14Z-2.7A.pdf
  • Mezua
X1228S14Z-2.7Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X1228S14Z-2.7A fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4942 pcs Datuen fitxa X1228S14Z-2.7A.pdf
Tentsioa - Hornidura, Bateria 1.8 V ~ 5.5 V Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Mota Clock/Calendar Denbora formatua HH:MM:SS (12/24 hr)
Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC Series -
Packaging Tube Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface I²C, 2-Wire Serial
Ezaugarriak Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer Deskribapen zehatza Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Data formatua YY-MM-DD-dd Uneko - Denbora-bitartea (Max) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V