X1227V8Z-2.7A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X1227V8Z-2.7A
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP
Fitxak: X1227V8Z-2.7A.pdf
  • Mezua
X1227V8Z-2.7Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X1227V8Z-2.7A fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6785 pcs Datuen fitxa X1227V8Z-2.7A.pdf
Tentsioa - Hornidura, Bateria 1.8 V ~ 5.5 V Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Mota Clock/Calendar Denbora formatua HH:MM:SS (12/24 hr)
Hornitzaileen gailuen paketea 8-TSSOP Series -
Packaging Tube Pakete / kasua 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface I²C, 2-Wire Serial
Ezaugarriak Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer Deskribapen zehatza Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Data formatua YY-MM-DD-dd Uneko - Denbora-bitartea (Max) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V