X1227S8I-2.7AT1
IntersilIntersil
Intersil
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: X1227S8I-2.7AT1
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
Fitxak: X1227S8I-2.7AT1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
X1227S8I-2.7AT1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia X1227S8I-2.7AT1 fabrikatzailea Intersil
Kopurua eskuragarri 6623 pcs Datuen fitxa X1227S8I-2.7AT1.pdf
Tentsioa - Hornidura, Bateria 1.8 V ~ 5.5 V Tentsioa - hornidura 2.7 V ~ 5.5 V
Mota Clock/Calendar Denbora formatua HH:MM:SS (12/24 hr)
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SOIC Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Memoria Tamaina -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Interface I²C, 2-Wire Serial
Ezaugarriak Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer Deskribapen zehatza Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Data formatua YY-MM-DD-dd Uneko - Denbora-bitartea (Max) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V