KAD5512HP-17Q72
IntersilIntersil
Intersil
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KAD5512HP-17Q72
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC ADC 12BIT 170MSPS SGL 72-QFN
Fitxak: KAD5512HP-17Q72.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
64 pcs
  • Mezua
KAD5512HP-17Q72ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KAD5512HP-17Q72 fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC ADC 12BIT 170MSPS SGL 72-QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2318 pcs Datuen fitxa KAD5512HP-17Q72.pdf
Tentsioa - Hornidura, digitala 1.7 V ~ 1.9 V Tentsioa - Hornidura analogikoa 1.7 V ~ 1.9 V
Hornitzaileen gailuen paketea 72-QFN (10x10) Series -
Laginketa-tasa (segundoko) 170M Erreferentzia mota Internal
Ratio - S / H: ADC 1:1 Packaging Tray
Pakete / kasua 72-VFQFN Exposed Pad Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C