ISL9111EH33Z-T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISL9111EH33Z-T
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC REG BST 3.3V 0.8A SYNC SOT23
Fitxak: ISL9111EH33Z-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
ISL9111EH33Z-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISL9111EH33Z-T fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC REG BST 3.3V 0.8A SYNC SOT23 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 180156 pcs Datuen fitxa ISL9111EH33Z-T.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 0.8V Tentsioa - Input (Max) 3.1V
topologia Boost Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-6 Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOT-23-6
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C (TA) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio Step-Up
Maiztasuna: aldatzea 1.2MHz Deskribapen zehatza Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 800mA (Switch) SOT-23-6
Uneko - Irteera 800mA (Switch) Oinarriaren zati kopurua ISL9111EH33