ISL89160FRTAZ-T
IntersilIntersil
ISL89160FRTAZ-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISL89160FRTAZ-T
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC MOSFET DRIVER 2CH 6A 8TDFN
Fitxak: ISL89160FRTAZ-T.pdf
  • Mezua
ISL89160FRTAZ-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISL89160FRTAZ-T fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC MOSFET DRIVER 2CH 6A 8TDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6051 pcs Datuen fitxa ISL89160FRTAZ-T.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 16 V Hornitzaileen gailuen paketea 8-TDFN (3x3)
Series - Igoeraren / Fall Time (tipoa) 20ns, 20ns
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 8-WDFN Exposed Pad
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Drivers kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Logika tentsioa - VIL, VIH 1.22V, 2.08V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera mota Non-Inverting Atea mota N-Channel MOSFET
Uneko - Gehienezko irteera (Iturria, Hondoratzea) 6A, 6A Kanal mota Independent
Oinarriaren zati kopurua ISL89160
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ISL89160FRTAZ
ISL89160FRTAZ
fabrikatzaileak: Intersil
deskribapena: IC MOSFET DRIVER 2CH 6A 8TDFN