ISL8200MIRZS2751
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISL8200MIRZS2751
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 0.6-6V
Fitxak: ISL8200MIRZS2751.pdf
  • Mezua
ISL8200MIRZS2751ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISL8200MIRZS2751 fabrikatzailea Intersil
deskribapena DC DC CONVERTER 0.6-6V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5271 pcs Datuen fitxa ISL8200MIRZS2751.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 0.6 ~ 6 V Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V
Tentsioa - Input (Max) 20V Mota Non-Isolated PoL Module
Hornitzaileen gailuen paketea 23-QFN (15x15) Tamaina / dimentsioa 0.59" L x 0.59" W x 0.09" H (15.0mm x 15.0mm x 2.2mm)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua 23-PowerQFN Module Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, UVLO Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 6 V 10A 4.5V - 20V Input Uneko - Irteera (Max) 10A