ISL8016IR33Z-T7A
IntersilIntersil
ISL8016IR33Z-T7A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISL8016IR33Z-T7A
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC REG BUCK 3.3V 6A SYNC 20QFN
Fitxak: ISL8016IR33Z-T7A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ISL8016IR33Z-T7Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISL8016IR33Z-T7A fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC REG BUCK 3.3V 6A SYNC 20QFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23202 pcs Datuen fitxa ISL8016IR33Z-T7A.pdf
Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V Tentsioa - Irteera (Max) -
Tentsioa - Sarrera (min) 2.7V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
topologia Buck Rectifier sinkronoa Yes
Hornitzaileen gailuen paketea 20-QFN (3x4) Series -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 20-VFQFN Exposed Pad
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak ISL8016IR33Z-T7ADKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Funtzio Step-Down Maiztasuna: aldatzea 525kHz ~ 3.9MHz
Deskribapen zehatza Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 6A 20-VFQFN Exposed Pad Uneko - Irteera 6A
Oinarriaren zati kopurua ISL8016
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ISL8016IR33Z-T
ISL8016IR33Z-T
fabrikatzaileak: Intersil
deskribapena: IC REG BUCK 3.3V 6A SYNC 20QFN