ISL80102IR18Z-TK
IntersilIntersil
ISL80102IR18Z-TK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISL80102IR18Z-TK
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 2A 10DFN
Fitxak: ISL80102IR18Z-TK.pdf
  • Mezua
ISL80102IR18Z-TKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISL80102IR18Z-TK fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 2A 10DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6692 pcs Datuen fitxa ISL80102IR18Z-TK.pdf
Tentsio askea (Max) - Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea 10-DFN (3x3) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 10-VFDFN Exposed Pad PSRR 62dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A 10-DFN (3x3)
Uneko - Hornikuntza (Max) 12mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 9mA
Uneko - Irteera 2A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Power Good, Soft Start
Oinarriaren zati kopurua ISL80102
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ISL80102IR18Z
ISL80102IR18Z
fabrikatzaileak: Intersil
deskribapena: IC REG LINEAR 1.8V 2A 10DFN