ISL80101IR18Z-T
IntersilIntersil
ISL80101IR18Z-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISL80101IR18Z-T
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1A 10DFN
Fitxak: ISL80101IR18Z-T.pdf
  • Mezua
ISL80101IR18Z-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISL80101IR18Z-T fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1A 10DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5256 pcs Datuen fitxa ISL80101IR18Z-T.pdf
Tentsio askea (Max) 0.212V @ 1A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea 10-DFN (3x3) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 10-VFDFN Exposed Pad PSRR 65dB ~ 58dB (120Hz ~ 1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A 10-DFN (3x3)
Uneko - Hornikuntza (Max) 7mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 5mA
Uneko - Irteera 1A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Power Good, Soft Start