ISL5120IHZ-T
IntersilIntersil
ISL5120IHZ-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISL5120IHZ-T
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC SWITCH DUAL SPST SOT23-8
Fitxak: ISL5120IHZ-T.pdf
  • Mezua
ISL5120IHZ-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISL5120IHZ-T fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC SWITCH DUAL SPST SOT23-8 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4167 pcs Datuen fitxa ISL5120IHZ-T.pdf
Tentsioa - Hornidura, bakarrekoa (V +) 2.7 V ~ 12 V Tentsioa - Hornidura, Duala (V ±) -
Aldatu ordua (Ton, Toff) (Max) 35ns, 30ns Aldatu zirkuitua SPST - NO
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-8 Series -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOT-23-8
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) Egoera erresistentzia (Max) 20 Ohm
Zirkuitu kopurua 2 Multiplexu / Demultiplexuen Zirkuitua 1:1
Deskribapen zehatza 2 Circuit IC Switch 1:1 20 Ohm SOT-23-8 Uneko - Iragazketa (IS (desaktibatuta)) (Max) 100pA
crosstalk -105dB @ 1MHz Kargaren injekzioa 5pC
Channel-to-Channel lotzeko (ΔRon) 800 mOhm Channel Capacitance (CS (desaktibatuta), CD (desaktibatuta)) 8pF, 8pF