ISL28005FH50Z-T7A
IntersilIntersil
ISL28005FH50Z-T7A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISL28005FH50Z-T7A
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC OPAMP CURR SENSE SOT23-5
Fitxak: ISL28005FH50Z-T7A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ISL28005FH50Z-T7Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISL28005FH50Z-T7A fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC OPAMP CURR SENSE SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68294 pcs Datuen fitxa ISL28005FH50Z-T7A.pdf
Tentsioa - Hornidura, bakar / bikoitza (±) 2.7 V ~ 28 V Tentsioa - Input Offset 1.2mV
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Slew Rate 0.67 V/µs
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 Irteerako mota -
Beste izenak ISL28005FH50Z-T7A-ND
ISL28005FH50Z-T7ATR
ISL28005FH50ZT7A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Current Sense Amplifier 1 Circuit SOT-23-5 Egungo hornidura 50µA
Uneko - Irteera / Kanala 8.7mA Oraina - Idatzi bisutsa 4.7µA
Oinarriaren zati kopurua ISL28005 Anplifikadorearen mota Current Sense
-3db Bandwidth 160kHz