HSP45116AVC-52Z
IntersilIntersil
Intersil
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HSP45116AVC-52Z
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC OSC NCO 52MHZ 160-MQFP
Fitxak: HSP45116AVC-52Z.pdf
  • Mezua
HSP45116AVC-52Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HSP45116AVC-52Z fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC OSC NCO 52MHZ 160-MQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7015 pcs Datuen fitxa HSP45116AVC-52Z.pdf
Tentsioa - hornidura 4.75 V ~ 5.25 V Mota Numerically Controlled Oscillator (NCO)
Hornitzaileen gailuen paketea 160-MQFP (28x28) Series -
Packaging Tray Pakete / kasua 160-BQFP
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Frequency 52MHz Deskribapen zehatza Numerically Controlled Oscillator (NCO) IC 52MHz 160-MQFP (28x28)
Egungo hornidura 184mA Diruz -
Oinarriaren zati kopurua HSP45116
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HSP50110JC-52
HSP50110JC-52
fabrikatzaileak: Intersil
deskribapena: IC DIGITAL QUAD TUNER 84-PLCC
Stockean: 3225 pcs
Deskarga: HSP50110JC-52.pdf
RFQ
HSP46
HSP46
fabrikatzaileak: Knowles Voltronics
deskribapena: CAP GLASS TRIMMER 2-46PF 125V SM