EL8200IYZ-T7
IntersilIntersil
Intersil
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EL8200IYZ-T7
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 10MSOP
Fitxak: EL8200IYZ-T7.pdf
  • Mezua
EL8200IYZ-T7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EL8200IYZ-T7 fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 10MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4390 pcs Datuen fitxa EL8200IYZ-T7.pdf
Tentsioa - Hornidura, bakar / bikoitza (±) 3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V Tentsioa - Input Offset 800µV
Hornitzaileen gailuen paketea 10-MSOP Slew Rate 200 V/µs
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Irteerako mota Rail-to-Rail
Beste izenak EL8200IYZ-T7CT
EL8200IYZT7
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Zirkuitu kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Gaineko banda zabalera produktua 100MHz Deskribapen zehatza Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 10-MSOP
Egungo hornidura 2mA Uneko - Irteera / Kanala 65mA
Oraina - Idatzi bisutsa 1.6µA Oinarriaren zati kopurua EL8200
Anplifikadorearen mota Voltage Feedback -3db Bandwidth 200MHz