CMQ82C55AZ96
IntersilIntersil
CMQ82C55AZ96 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMQ82C55AZ96
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP
Fitxak: CMQ82C55AZ96.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
CMQ82C55AZ96ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMQ82C55AZ96 fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19165 pcs Datuen fitxa CMQ82C55AZ96.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 44-MQFP (10x10)
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 44-QFP Irteerako mota Open Drain
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C I / O kopurua 24
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Etenaren irteera No
Interface Parallel Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza I/O Expander 24 Parallel 44-MQFP (10x10) Uneko - Irteera Iturria / Hondoratzea 2.5mA