TLE4295GV26HTSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
TLE4295GV26HTSA1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TLE4295GV26HTSA1
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.6V 30MA SCT595-5
Fitxak: TLE4295GV26HTSA1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
TLE4295GV26HTSA1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TLE4295GV26HTSA1 fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena IC REG LINEAR 2.6V 30MA SCT595-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 199191 pcs Datuen fitxa TLE4295GV26HTSA1.pdf
Tentsio askea (Max) 0.4V @ 20mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.6V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 45V