TLE42744GSV33HTMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TLE42744GSV33HTMA1
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4
Fitxak: TLE42744GSV33HTMA1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TLE42744GSV33HTMA1ren zehaztapenak
deskribapena IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79075 pcs Datuen fitxa TLE42744GSV33HTMA1.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 250mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 40V
Hornitzaileen gailuen paketea PG-SOT223-4 Series Automotive, AEC-Q100
Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA PSRR 60dB (100Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak TLE42744GSV33HTMA1CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 400mA PG-SOT223-4 Uneko - Hornikuntza (Max) 30mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 220µA Uneko - Irteera 400mA