TLE4266GSV10HTMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TLE4266GSV10HTMA1
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 10V 120MA SOT223-4
Fitxak: TLE4266GSV10HTMA1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
TLE4266GSV10HTMA1ren zehaztapenak
deskribapena IC REG LINEAR 10V 120MA SOT223-4 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 172875 pcs Datuen fitxa TLE4266GSV10HTMA1.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 10V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 45V