SPD15P10PLGBTMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPD15P10PLGBTMA1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPD15P10PLGBTMA1
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 100V 15A TO252-3
Fitxak: SPD15P10PLGBTMA1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SPD15P10PLGBTMA1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPD15P10PLGBTMA1 fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena MOSFET P-CH 100V 15A TO252-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39315 pcs Datuen fitxa SPD15P10PLGBTMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 1.54mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PG-TO252-3
Series SIPMOS® Rds On (Max) @ Id, Vgs 200 mOhm @ 11.3A, 10V
Power Dissipation (Max) 128W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak SPD15P10PL GCT
SPD15P10PL GCT-ND
SPD15P10PLGBTMA1CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1490pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 62nC @ 10V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V