SPD04P10PLGBTMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SPD04P10PLGBTMA1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPD04P10PLGBTMA1
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 100V 4.2A TO252-3
Fitxak: SPD04P10PLGBTMA1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SPD04P10PLGBTMA1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPD04P10PLGBTMA1 fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena MOSFET P-CH 100V 4.2A TO252-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 239004 pcs Datuen fitxa SPD04P10PLGBTMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 380µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PG-TO252-3
Series SIPMOS® Rds On (Max) @ Id, Vgs 850 mOhm @ 3A, 10V
Power Dissipation (Max) 38W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak SP000212231
SPD04P10PL G
SPD04P10PL G-ND
SPD04P10PL GTR
SPD04P10PL GTR-ND
SPD04P10PLGBTMA1TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 372pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 10V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V