IRL40SC209
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRL40SC209 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRL40SC209
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 40V 478A D2PAK
Fitxak: IRL40SC209.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
IRL40SC209ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRL40SC209 fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena MOSFET N-CH 40V 478A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 23407 pcs Datuen fitxa IRL40SC209.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK (7-Lead)
Series StrongIRFET™ RoHS egoera RoHS Compliant
Rds On (Max) @ Id, Vgs 0.8 mOhm @ 100A, 10V Power Dissipation (Max) 375W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-263-7, D²Pak (6 Leads + Tab), TO-263CB
Beste izenak IRL40SC209TR
SP001568434
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 15270pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 267nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V
Deskribapen zehatza N-Channel 40V 478A (Tc) 375W (Tc) Surface Mount D2PAK (7-Lead) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 478A (Tc)