IRL1104LPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRL1104LPBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRL1104LPBF
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 40V 104A TO-262
Fitxak: IRL1104LPBF.pdf
  • Mezua
IRL1104LPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRL1104LPBF fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena MOSFET N-CH 40V 104A TO-262 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6082 pcs Datuen fitxa IRL1104LPBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-262
Series HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 62A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.4W (Ta), 167W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Beste izenak *IRL1104LPBF
SP001573746
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3445pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 68nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V
Deskribapen zehatza N-Channel 40V 104A (Tc) 2.4W (Ta), 167W (Tc) Through Hole TO-262 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 104A (Tc)