IRL1004LPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRL1004LPBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRL1004LPBF
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 40V 130A TO-262
Fitxak: IRL1004LPBF.pdf
  • Mezua
IRL1004LPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRL1004LPBF fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena MOSFET N-CH 40V 130A TO-262 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6162 pcs Datuen fitxa IRL1004LPBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-262
Series HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.5 mOhm @ 78A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.8W (Ta), 200W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Beste izenak *IRL1004LPBF
SP001557916
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5330pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 100nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V
Deskribapen zehatza N-Channel 40V 130A (Tc) 3.8W (Ta), 200W (Tc) Through Hole TO-262 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 130A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IRL05AB 300X200X0.1
IRL05AB 300X200X0.1
fabrikatzaileak: TDK Corporation
deskribapena: SHEET FERRITE 200X300MM
Stockean: 6972 pcs
Deskarga: IRL05AB 300X200X0.1.pdf
RFQ
IRL1004S
IRL1004S
fabrikatzaileak: International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena: MOSFET N-CH 40V 130A D2PAK
Stockean: 3555 pcs
Deskarga: IRL1004S.pdf
RFQ
IRL1004L
IRL1004L
deskribapena: MOSFET N-CH 40V 130A TO-262