IRG4PC40K
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRG4PC40K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRG4PC40K
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 42A 160W TO247AC
Fitxak: IRG4PC40K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
125 pcs
  • Mezua
IRG4PC40Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRG4PC40K fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena IGBT 600V 42A 160W TO247AC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 21277 pcs Datuen fitxa IRG4PC40K.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 25A
Probako egoera 480V, 25A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 30ns/140ns
Energia aldatzea 620µJ (on), 330µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AC
Series - Energia - Max 160W
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-247-3
Beste izenak *IRG4PC40K Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa - Gate Charge 120nC
Deskribapen zehatza IGBT 600V 42A 160W Through Hole TO-247AC Oraina - Pulsed Collector (Icm) 84A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 42A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IRG4PC40FDPBF
IRG4PC40FDPBF
fabrikatzaileak: International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena: IGBT 600V 49A 160W TO247AC
Stockean: 16679 pcs
Deskarga: IRG4PC40FDPBF.pdf
RFQ
IRG4PC40KDE206P
IRG4PC40KDE206P
deskribapena: IGBT 600V 42A 160W TO247AC
Stockean: 3222 pcs
Deskarga: IRG4PC40KDE206P.pdf
RFQ
IRG4PC40KPBF
IRG4PC40KPBF
Deskarga: IRG4PC40KPBF.pdf
IRG4PC40U
IRG4PC40U
deskribapena: IGBT 600V 40A 160W TO247AC
Deskarga: IRG4PC40U.pdf
IRG4PC40UD-EPBF
IRG4PC40UD-EPBF
deskribapena: IGBT 600V 40A 160W TO247AD
Deskarga: IRG4PC40UD-EPBF.pdf
IRG4PC40KDPBF
IRG4PC40KDPBF