IRFS59N10DPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRFS59N10DPBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRFS59N10DPBF
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 59A D2PAK
Fitxak: IRFS59N10DPBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
IRFS59N10DPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRFS59N10DPBF fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena MOSFET N-CH 100V 59A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26282 pcs Datuen fitxa IRFS59N10DPBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK
Series HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 35.4A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.8W (Ta), 200W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak *IRFS59N10DPBF
SP001571716
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2450pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 114nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 59A (Tc) 3.8W (Ta), 200W (Tc) Surface Mount D2PAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 59A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IRFS5620TRLPBF
IRFS5620TRLPBF
fabrikatzaileak: International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena: MOSFET N-CH 200V 24A D2PAK
Stockean: 4909 pcs
Deskarga: IRFS5620TRLPBF.pdf
RFQ
IRFS644B_FP001
IRFS644B_FP001
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 250V 14A TO-220F
Stockean: 5058 pcs
Deskarga: IRFS644B_FP001.pdf
RFQ
IRFS614B_FP001
IRFS614B_FP001
deskribapena: MOSFET N-CH 250V 2.8A TO-220F