IRFS41N15DPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRFS41N15DPBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRFS41N15DPBF
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 150V 41A D2PAK
Fitxak: IRFS41N15DPBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
IRFS41N15DPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRFS41N15DPBF fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena MOSFET N-CH 150V 41A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22660 pcs Datuen fitxa IRFS41N15DPBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK
Series HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 25A, 10V
Power Dissipation (Max) 3.1W (Ta) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak *IRFS41N15DPBF
SP001557332
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2520pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 110nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 150V
Deskribapen zehatza N-Channel 150V 41A (Tc) 3.1W (Ta) Surface Mount D2PAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 41A (Tc)