IRFP250MPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRFP250MPBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRFP250MPBF
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 200V 30A TO-247AC
Fitxak: IRFP250MPBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
  • Mezua
IRFP250MPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRFP250MPBF fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena MOSFET N-CH 200V 30A TO-247AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50111 pcs Datuen fitxa IRFP250MPBF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AC
Series HEXFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 18A, 10V
Power Dissipation (Max) 214W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak SP001566168
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2159pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 123nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V
Deskribapen zehatza N-Channel 200V 30A (Tc) 214W (Tc) Through Hole TO-247AC Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IRFP250
IRFP250
fabrikatzaileak: IXYS Corporation
deskribapena: MOSFET N-CH 200V 30A TO-247AD