IRF40DM229
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRF40DM229 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF40DM229
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 40V 159A ISOMETRICMF
Fitxak: IRF40DM229.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4800 pcs
  • Mezua
IRF40DM229ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF40DM229 fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena MOSFET N-CH 40V 159A ISOMETRICMF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 83152 pcs Datuen fitxa IRF40DM229.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 100µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DirectFET™ Isometric MF
Series StrongIRFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.85 mOhm @ 97A, 10V
Power Dissipation (Max) 83W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DirectFET™ Isometric MF Beste izenak IRF40DM229TR
SP001576692
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5317pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 161nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V
Deskribapen zehatza N-Channel 40V 159A (Tc) 83W (Tc) Surface Mount DirectFET™ Isometric MF Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 159A (Tc)