IPW65R080CFDAFKSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPW65R080CFDAFKSA1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IPW65R080CFDAFKSA1
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 700V 43.3A TO247
Fitxak: IPW65R080CFDAFKSA1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
240 pcs
  • Mezua
IPW65R080CFDAFKSA1ren zehaztapenak
deskribapena MOSFET N-CH 700V 43.3A TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6288 pcs Datuen fitxa IPW65R080CFDAFKSA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.76mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PG-TO247-3
Series Automotive, AEC-Q101, CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 17.6A, 10V
Power Dissipation (Max) 391W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak SP000875806
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4440pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 161nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 650V