FP75R07N2E4BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP75R07N2E4BOSA1
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena IGBT MODULE VCES 600V 75A
Fitxak: FP75R07N2E4BOSA1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
FP75R07N2E4BOSA1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP75R07N2E4BOSA1 fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena IGBT MODULE VCES 600V 75A Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1243 pcs Datuen fitxa FP75R07N2E4BOSA1.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.95V @ 15V, 75A
Hornitzaileen gailuen paketea Module Series -
Pakete / kasua Module Beste izenak FP75R07N2E4
FP75R07N2E4-ND
SP000843284
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C NTC termistororea Yes
Muntaketa mota Chassis Mount Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 4.6nF @ 25V
Sarrerako Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Deskribapen zehatza IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 650V 95A Chassis Mount Module Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 1mA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 95A konfigurazioa Three Phase Inverter
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FP700
FP700
fabrikatzaileak: Amprobe
deskribapena: FUSE 2A 1KVAC CERAMIC