FD1400R12IP4DBOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FD1400R12IP4DBOSA1
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena IGBT MODULE VCES 1200V 1400A
Fitxak: FD1400R12IP4DBOSA1.pdf
Stock egoera 150 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 150 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
FD1400R12IP4DBOSA1ren zehaztapenak
deskribapena IGBT MODULE VCES 1200V 1400A Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 150 pcs Datuen fitxa FD1400R12IP4DBOSA1.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 1400A
Hornitzaileen gailuen paketea Module Series -
Energia - Max 7700W Pakete / kasua Module
Beste izenak FD1400R12IP4D
FD1400R12IP4D-ND
SP000721130
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
NTC termistororea Yes Muntaketa mota Chassis Mount
Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 82nF @ 25V Sarrerako Standard
IGBT motakoa Trench Field Stop Deskribapen zehatza IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 1400A 7700W Chassis Mount Module
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 5mA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 1400A