| deskribapena | DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23-3 | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 1138809 pcs | Datuen fitxa | BAS40E6327HTSA1.pdf |
| Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai | 1V @ 40mA | Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) | 40V |
| Hornitzaileen gailuen paketea | SOT-23-3 | Abiadura | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Series | - | Alderantzizko berreskuratzea (trr) | 100ps |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Pakete / kasua | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Tenperatura operatiboa - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Muntaketa mota | Surface Mount | Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant | Diode mota | Schottky |
| Deskribapen zehatza | Diode Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount SOT-23-3 | Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr | 1µA @ 30V |
| Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) | 120mA (DC) | Capacitance @ Vr, F | 5pF @ 0V, 1MHz |