1SX250LU3F50I3VG
Intel® FPGAsIntel® FPGAs
Intel® FPGAs
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1SX250LU3F50I3VG
Fabrikatzaileak / Marka: Intel® FPGAs
Produktuaren Deskribapena 2397-PIN FBGA
Fitxak: 1.1SX250LU3F50I3VG.pdf2.1SX250LU3F50I3VG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 4 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 4 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
1SX250LU3F50I3VGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1SX250LU3F50I3VG fabrikatzailea Intel® FPGAs
deskribapena 2397-PIN FBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4 pcs Datuen fitxa 1.1SX250LU3F50I3VG.pdf2.1SX250LU3F50I3VG.pdf
Abiadura 1.5GHz Series Stratix® 10 SX
RAM tamaina 256KB Lehen mailako atributuak FPGA - 2500K Logic Elements
periferikoak DMA, WDT Packaging Tray
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (TJ) I / O kopurua 704
Flash tamaina - Deskribapen zehatza Quad ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™ System On Chip (SOC) IC Stratix® 10 SX FPGA - 2500K Logic Elements 256KB 1.5GHz
Arkitektura MCU, FPGA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1SX250LU3F50I2VG
1SX250LU3F50I2VG
fabrikatzaileak: Intel® FPGAs
deskribapena: 2397-PIN FBGA
Stockean: 4 pcs
Deskarga: 1SX250LU3F50I2VG.pdf
RFQ
1SX26
1SX26
fabrikatzaileak: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
deskribapena: SWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 250V
Stockean: 6199 pcs
Deskarga: 1SX26.pdf
RFQ
1SX250LU3F50I1VG
1SX250LU3F50I1VG
fabrikatzaileak: Intel® FPGAs
deskribapena: 2397-PIN FBGA
Stockean: 3 pcs
Deskarga: 1SX250LU3F50I1VG.pdf
1SX280LH2F55E2VG
1SX280LH2F55E2VG
Stockean: 4 pcs
Deskarga: 1SX280LH2F55E2VG.pdf
1SX26-C
1SX26-C