INND-TS56AAG
InoluxInolux
Inolux
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: INND-TS56AAG
Fabrikatzaileak / Marka: Inolux
Produktuaren Deskribapena 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE /
Fitxak: INND-TS56AAG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4800 pcs
  • Mezua
INND-TS56AAGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia INND-TS56AAG fabrikatzailea Inolux
deskribapena 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE / Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 242440 pcs Datuen fitxa INND-TS56AAG.pdf
Uhin - gailurra 612nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2V
Tamaina / dimentsioa 0.748" H x 0.496" W x 0.315" D (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm) Series INND-TS56
Power Dissipation (Max) 70mW Packaging Tube
Pakete / kasua 10-DIP (0.600", 15.24mm) Karaktere kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 70mcd
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bistaratze mota 7-Segment
Digit / Alfa Tamaina 0.56" (14.22mm) Deskribapen zehatza Character LED Display Module Amber 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 0.496" W x 0.315" D (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Uneko - Test 20mA Pin arrunta Common Anode