INND-TS30YAG
InoluxInolux
Inolux
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: INND-TS30YAG
Fabrikatzaileak / Marka: Inolux
Produktuaren Deskribapena 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE /
Fitxak: INND-TS30YAG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
INND-TS30YAGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia INND-TS30YAG fabrikatzailea Inolux
deskribapena 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE / Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 275956 pcs Datuen fitxa INND-TS30YAG.pdf
Uhin - gailurra 592nm Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2V
Tamaina / dimentsioa 0.500" H x 0.300" W x 0.240" D (12.70mm x 7.62mm x 6.10mm) Series INND-TS30
Power Dissipation (Max) 70mW Packaging Tube
Pakete / kasua 10-DIP (0.200", 5.08mm) Karaktere kopurua 1
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 30mcd
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Bistaratze mota 7-Segment
Digit / Alfa Tamaina 0.30" (7.62mm) Deskribapen zehatza Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.500" H x 0.300" W x 0.240" D (12.70mm x 7.62mm x 6.10mm) 10-DIP (0.200", 5.08mm)
Uneko - Test 20mA Pin arrunta Common Anode