ATB476M050
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB476M050 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATB476M050
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Fitxak: ATB476M050.pdf
  • Mezua
ATB476M050ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATB476M050 fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3651 pcs Datuen fitxa ATB476M050.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.417" W (10.30mm x 10.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series ATB Ripple Current @ maiztasuna baxua 469mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 670mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 340 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.39 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3.39 Ohm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF