ATB227M025
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB227M025 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATB227M025
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Fitxak: ATB227M025.pdf
  • Mezua
ATB227M025ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATB227M025 fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4213 pcs Datuen fitxa ATB227M025.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.339" W (8.30mm x 8.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series ATB Ripple Current @ maiztasuna baxua 420mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 600mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 220 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 960 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 960 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF