827UVR2R5MFE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
827UVR2R5MFE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 827UVR2R5MFE
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V SMD
Fitxak: 827UVR2R5MFE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
827UVR2R5MFEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 827UVR2R5MFE fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 205609 pcs Datuen fitxa 827UVR2R5MFE.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series UVR
Ripple Current @ maiztasuna baxua 210.5mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 4.21A @ 120kHz
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 242.6 mOhm Deskribapen zehatza 820µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 242.6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 820µF eskaerak Decoupling