754MABA05KHS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
754MABA05KHS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 754MABA05KHS
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.75UF 10% 1.2KVDC RAD
Fitxak: 754MABA05KHS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
266 pcs
  • Mezua
754MABA05KHSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 754MABA05KHS fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 0.75UF 10% 1.2KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38396 pcs Datuen fitxa 754MABA05KHS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1200V (1.2kV) Tentsioaren balorazioa - AC 500V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) Series MAB
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.299" (33.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.75µF Film Capacitor 500V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.75µF eskaerak Motor Run
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
75494-017LF
75494-017LF
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
deskribapena: CONN PC PIN SQUARE
Stockean: 494761 pcs
Deskarga:
RFQ
754HCC
754HCC
fabrikatzaileak: Fluke Electronics
deskribapena: HART COMMUNICATION CABLE 754
Stockean: 914 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
Stockean: 217879 pcs
Deskarga: 75493-014LF.pdf
754MABA01KHL
754MABA01KHL
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP FILM 0.75UF 10% 800VDC RAD