705DER2R5SGV
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
705DER2R5SGV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 705DER2R5SGV
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP 7F -20%, +50% 2.5V T/H
Fitxak: 705DER2R5SGV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4800 pcs
  • Mezua
705DER2R5SGVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 705DER2R5SGV fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP 7F -20%, +50% 2.5V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86255 pcs Datuen fitxa 705DER2R5SGV.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V tolerantzia -20%, +50%
Bukaera PC Pins Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series DER Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 70°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 140 mOhm Deskribapen zehatza 7F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 140 mOhm 1000 Hrs @ 70°C
kapazitantzia 7F
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Wurth Electronics
deskribapena: WA-SLED NYLON 66 UL94 V-2 COLOUR
Stockean: 416781 pcs
Deskarga:
RFQ
7059
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: LED HOLDER T1 3MM NYLON NATURAL