688LMB050M2ED
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 688LMB050M2ED
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Fitxak: 688LMB050M2ED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1280 pcs
  • Mezua
688LMB050M2EDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 688LMB050M2ED fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42755 pcs Datuen fitxa 688LMB050M2ED.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LMB Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.25A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.0625A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 85.3312 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 6800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 85.3312 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 6800µF eskaerak General Purpose