685PUM035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
685PUM035M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 685PUM035M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 35V THRU HOLE
Fitxak: 685PUM035M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
685PUM035Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 685PUM035M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 35V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3579950 pcs Datuen fitxa 685PUM035M.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series PUM Ripple Current @ maiztasuna baxua 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 36mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 29.256 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 6.8µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 29.256 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 6.8µF eskaerak General Purpose