685KXM100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
685KXM100M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 685KXM100M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 100V T/H
Fitxak: 685KXM100M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
56000 pcs
  • Mezua
685KXM100Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 685KXM100M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 100V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2935495 pcs Datuen fitxa 685KXM100M.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series KXM Ripple Current @ maiztasuna baxua 34mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 5.4 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 24.38 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 6.8µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 24.38 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 6.8µF eskaerak General Purpose