684KXM100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684KXM100M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 684KXM100M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.68UF 20% 100V T/H
Fitxak: 684KXM100M.pdf
  • Mezua
684KXM100Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 684KXM100M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 0.68UF 20% 100V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3495 pcs Datuen fitxa 684KXM100M.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series KXM Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 24mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 67.5 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 243.8 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 0.68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 243.8 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 0.68µF